درباره ما

 

  • پيوند ابزار سايش با بيـش از سي و پـنج سـال سـابقه درخشان در زمينه تامين و تبديل انـواع سنباده‌هـاي صنعتي و تخصصي، تـامين ابـزارآلات صنعتـي و عمومي و همچنيـن توليد دستگاه هاي سراميک‌بُر دستي، نامي آشنا و به عنوان يکي از مشاوران و تامين کنندگان مرجع در بين شرکتهاي صنعتي کشور محسوب مي‌شود.
  •  

هدف بنيانگذار و مديران شرکت بر اين است که با تامين ابزارآلات و سنباده هايي با کيفيت، ارائه خدمات و مشاوره فني، شرکت هـا و توليد کنندگان داخلي را در راستاي ارتقاي کيفي محصولات خود ياري نمايد. اين شـــرکت نماينـــده انحصــــاري شرکت‌هـــاي  DEERFOS کره جنـــوبي (انواع سنباده هاي صنعتي) و UNIOR اسلووني (ابزارآلات صنعتي) و توليـدکننده دستگاه هاي سراميک‌ بُر دستي با نام تجاري IRANBOR در ايران مي‌باشد و با بهره گيـري از پرسنـل متخصص و مجـرب آمـادگي تامين تمامي نيازهاي مرتبط با صنايع مختلف را دارد.


  • کمپاني DEERFOS بعنوان اولين توليدکننده سنباده در کشور کره جنوبي در سال 1963 تاسيس گرديده است که اين نام معادل اعتمادي است که بر پايه کيفيت ماندگار محصول توسعه مستمر تکنولوژي و ارائه خدمات قابل توجه به مشتريان، شکـل گرفته است.

DEERFOS جهت همگامي بـا محيـط پويـاي صنعت سنباده، از طريق تـوسعه تکنولـوژي و بهينه سازي خطوط توليد، مرتباً به بهبود و ارتقاء سطح کيفي محصولات و خدمات مي‌پردازد.
DEERFOS درطي پنجاه سال گذشته با تمرکز بر توليد انواع سنباده هاي صنعتي و تخصصي همواره به دنبال جلب رضايت بي چون و چراي مشتريان از طريـق ارائه محصولات معتبر، خدمات کـامل و به موقع و اتخاذ استراتژي هاي بروز مي باشد.
محصـولات اين شرکت بـا دارابـودن بـالاترين کيفيت و استانـداردهاي جهـاني در صنـايع گوناگـون ازقبـيل نيـروگاهي، خـودروسـازي، ريختـه گـري آلومينيـوم(دايکست)، استيل، استنلس استيل، چوب، نئوپان، شيشه، سراميک، لاستيک و شيرآلات در انواع مختلف مورد
استفاده قرار مي گيرد.


  • شرکت Unior واقـع در کشور اسـلوونـي با نـزديک به يکصد سال تجربه درخشان، يکي از پنج توليد کننده برتر انـواع ابزارهاي دستي حرفه اي و عمومـي در قـاره اروپا بوده و در اين مدت توانسته است محصـولات و خدمات وسيعي را به مشتريان خود در سراسر دنيـا عرضه نمايد.از سال 1919 تا به امروز هدف Unior حفظ و اعتلاي نام نيـک اين شرکت در سراسر جهانمي باشد.Unior با بيش از3000 قلم ابـزار عمومـي و تخصصي با کيفيت ممتاز، برند تجاري محبوب صنعتگران حرفه اي و آماتور مي باشد. اين شرکت بـا تکيه بـر تجربه، نـوآوري در توليد و همچنين توسعه محصولات جديد به دنبال افزايش سهـم بازار ابزارهاي دستي در بخش مصـارف تخصصي و حرفه اي جهاني مي باشد. 

کمپاني Unior داراي امکانـات پيشرفتـه آزمايشگـاهي و استانداردهاي فنـي لازم بوده بـه طوريکه تمـامي محصـولات توليـدي در آزمايشگاه هاي مجهز شرکت کنترل کيفيت گرديده تا ابزارآلاتي با بالاترين کيفيت فني در اختيار مصرف کنندگان قرار گيرد.


 

  • محصــولات ايران‌بُر از سال 1384 با هدف ارتـقاي کيفيت محصولات سراميک‌بُـر عرضه شده در کشـــور درکارگاه هاي شـرکت پيـونـد ابزار تـوليد و در سرتـاسرکشـور عرضـه مي‌شونـد. شرکت پيوند ابزار جزء محدود شرکت هاي  پيشرويي مي باشـــد که با تـوليد داخـــلي اين محصول و ارائه آن با قـيـمت هاي مشتــــري پسنـد توانسته است توجيـه واردات آن را به لحاظ اقتصـــادي کمـرنگ نمايد. اين محصــول در حال حاضر در دو نوع تســـمه اي و بلبرينگي، در اندازه هـاي 50، 70، 100 و 125 توليد و در بـــازار ايران توزيع مي گردد.اين محصـــول تـوسط مهندسان شرکت طراحي و توليد و در ساخت آنـها از بهتريـن تيغ ها با روکش تيتانيوم استفاده ميگردد. همچنين محصـول جديد ايران بُر با دقتــــــي چندين برابر نسبت به محصولات مشابه خود با عنوان ســــراميک بر دولول بلبرينگي پلاس به تازگي روانه بازار شده که نياز مشتريان را برطرف نموده است.

 

  • دفتر مرکزي پيوند ابزار سايش : تهران، خيابان امام خميني، نرسيده به ميدان حسن آباد
    کوچه نعمتي، پلاک 44 |  تلفن : 02167317 | فکس: 66712512